محل تبلیغات شما

دین اسلام داعیه‌دار حق و حقیقت است. از این رو هدف آرمانی آن، قرار دادن همه حقوق الهی و انسانی در جای خود است. شهادت ائمه معصومین علیهم السلام نیز در اثر پیگیری و اصرار بر همین هدف رقم خورده است. بسیاری از حق خواهان تاریخ، در اثر غربت و اینکه صدای حق‌خواهی آنان را کسی نشنید، با قتل و تبعید و زندان و شکنجه، توسط زورمداران سرکوب شدند.

البته وعده خداوند در پیروزی جبهه حق محقق خواهد شد که می‌فرماید:هُوَ اَلَّذِی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدىٰ وَ دِینِ اَلْحَقِّ لِیُظْهِرَهُ عَلَى اَلدِّینِ کُلِّهِ وَ لَوْ کَرِهَ اَلْمُشْرِکُونَ؛[5] اوست که پیامبرش را با هدایت و دین حق فرستاد، تا آن را بر همه ادیان پیروز گرداند، هر چند مشرکان خوش نداشته باشند.»

امام حسین علیه السلام در روز عاشورا در هنگام سخن گفتن با لشکر دشمن با صدای سر و صدا و هلهله لشکریان مواجه شد تا صدای او به کسی نرسد. حضرت خطاب به آنان فرمود:واى بر شما! چه مانعى دارد که ساکت شوید و سخن مرا گوش کنید؟ جز این نیست که من شما را به راه هدایت دعوت می‌کنم، کسى که از من اطاعت کند هدایت مى‏‌شود و کسى که نافرمانى نماید هلاک و کافر خواهد شد. شما عموما امر مرا اطاعت نمى‏‌کنید، گوش به سخن من نمی‌دهید؛ زیرا شکم‌‏هاى شما از حرام پر شده و به قلب‏‌هاى شما مُهر(قساوت) زده شده است. وَیْلَکُمْ أَ لَا تُنْصِتُونَ أَ لَا تَسْمَعُون‏؛[6] واى بر شما! آیا ساکت نمى‏‌شوید!؟ آیا نمى‏‌شنوید؟»

سر و صدا و هلهله لشکر ابلیس در آستانه ظهور به اوج می‌رسد و رسانه دینی باید کاری کند که در زمان ظهور، صدای امام علیه السلام به همه برسد. رسانه دینی، به مثابه بلندگوی جبهه منتظران ظهور است که با تحقق ظهور، زیر پرچم صاحب الأمر علیه السلام برای تحقق آرمان‌های مهدوی تلاش خواهد کرد.

تاریخچه مسجد جمکران

مهدویت و جهانی شدن

دجال چه کسی می تواند باشد؟

حق ,صدای ,السلام ,هدایت ,علیه ,سخن ,علیه السلام ,کسى که ,صدا و ,و صدا ,در اثر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها